Політика Конфіденційності

Версія від: 20.02.2023

Загальні положення

Благодійна організація «Благодійний фонд «Допомогатор», яка знаходиться за адресою: Україна, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26 (далі – «ми», «нас», «наш») поважає та усвідомлює важливість захисту ваших персональних даних.

Захист персональних даних і використання їх лише таким, як очікують від нас наші відвідувачі та користувачі, є нашим найвищим пріоритетом. Таким чином, наведена нижче Політика Конфіденційності призначена для того, щоб проінформувати вас про обробку ваших персональних даних і ваші права щодо такої обробки відповідно до застосовного законодавства про захист персональних даних.

Ми є контролером ваших персональних даних, тобто ми є організацією, яка несе юридичну відповідальність за прийняття рішень про те, як і для яких цілей використовуються ваші персональні дані, а отже, відповідає за обробку даних, описану в цьому документі.

Користуючись нашим веб-сайтом (https://dopomogator.org/) (далі – «Веб-сайт»), ви погоджуєтесь з умовами цієї Політики Конфіденційності та даєте нам згоду на обробку ваших персональних даних.

Ця Політика Конфіденційності також застосовуватиметься в інших випадках, коли ми робимо на неї конкретні посилання, наприклад, у випадках, коли ми отримуємо ваші персональні дані від третіх сторін і зобов’язані повідомляти вас про використання нами ваших персональних даних.

Як ми збираємо дані

Ми збираємо ваші персональні дані:

  • безпосередньо, коли ви вводите свої персональні дані на Веб-сайті або надсилаєте нам таку інформацію іншим способом, наприклад, коли ви контактуєте з нами або надсилаєте нам відгук;
  • опосередковано, наприклад, коли ви переглядаєте наш Веб-сайт.

Ми можемо мати доступ до ваших персональних даних, які ви добровільно надаєте нашим партнерам, афілійованим особам та іншим третім сторонам електронною поштою, телефоном, через форми на Веб- сайті чи іншим чином.

Дані, які ми збираємо

Дані, які ми збираємо про вас, можуть включати ваше ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти, ваш запит або відгук, ваші банківські реквізити (наприклад, номер картки), дані про нашу комунікацію з вами, аналітичні дані та іншу додаткову інформацію, яку ви нам надаєте.

Зверніть увагу, що ми НЕ збираємо особисті дані, які за своєю природою є особливо чутливими. Це генетичні дані, біометричні дані, дані, що розкривають расове чи етнічне походження, інформація про політичні погляди, статеве життя, сексуальну орієнтацію, релігію чи інші переконання, дані про стан здоров’я, членство в профспілках або інша конфіденційна інформація.

Основною метою обробки ваших персональних даних є здійснення нашої статутної діяльності (тобто благодійної діяльності). Ми також можемо використовувати інформацію, яку ви нам надаєте, для наступних цілей: a) для спілкування з вами; б) щоб покращити досвід користувача Веб-сайту; c) для покращення нашого Веб-сайту; d) для управління договірними відносинами між вами та нами, а також нами та третіми особами.

Ваші персональні дані можуть бути додані до нашої CRM системи або інших внутрішніх баз даних. Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до наведених нижче підстав і причин.

      Ваша згодаМи покладаємося на вашу згоду, коли ми використовуємо ваші персональні дані для здійснення нашої статутної діяльності, для оптимізації та вдосконалення роботи нашого Веб-сайту. Ви маєте право відкликати згоду на обробку ваших персональних даних. Ви можете скористатися цим правом у будь-який час. Пам’ятайте, що відкликання згоди не означає, що обробка до відкликання вважається незаконною.
    Дотримання наших юридичних зобов’язаньМи покладаємося на цю підставу, щоб ідентифікувати вас і підтвердити вашу особу (якщо це необхідно) для запобігання та виявлення шахрайства проти вас або нас, щоб захистити наші системи і дані, або для розкриття інформації та інших дій, необхідних для дотримання нормативних зобов’язання, які стосуються нашої діяльності.
Для виконання контракту з вами або вжиття заходів на вашу вимогу перед укладенням контрактуНа цю підставу ми можемо покладатися коли ви робите нам благодійну пожертву.
  Для забезпечення наших законних інтересів або інтересів третьої сторониМи можемо покладатися на цю підставу, щоб надсилати вам немаркетингові повідомлення про зміни наших умов чи політики або надавати інші важливі повідомлення; для адміністрування нашої діяльності (контроль якості, консолідована звітність, обслуговування клієнтів), передачі права власності тощо.

Маркетингова комунікація

Якщо ви погодилися отримувати від нас маркетингові повідомлення, ми можемо використовувати ваші особисті дані, щоб надсилати вам маркетингові електронні листи про наші нові благодійні програми та ініціативи. Використовуючи ваші персональні дані для таких маркетингових цілей, ми покладаємося на вашу згоду.

Якщо вам надіслано маркетинговий електронний лист, він містить інформацію про те, як відмовитися від отримання таких сповіщень електронною поштою в майбутньому.

Безпека ваших персональних даних

Ми вживаємо належних технічних та організаційних заходів під час збору, зберігання та обробки персональних даних, а також заходів безпеки для захисту від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення ваших персональних даних. Персональні дані, які ми обробляємо з будь-якою метою, не зберігатимуться довше, ніж це необхідно, зокрема для дотримання вимог законодавства. Якщо ви відкликали свою згоду, ми все одно можемо зберігати певні дані протягом періоду, передбаченого чинним законодавством (наприклад, законодавством про запобігання відмиванню коштів, отриманих злочинним шляхом), щоб вирішити спори та/або забезпечити виконання наших прав та договорів.

Передача даних

У певних випадках можуть виникати ситуації, коли ми передаємо ваші персональні дані в інші країни (включаючи країни за межами ЄЕЗ). У таких випадках ми будемо дотримуватися чинного застосовного законодавства, спрямованого на забезпечення конфіденційності ваших персональних даних.

Відповідно до законодавства про захист персональних даних ми можемо передавати ваші персональні дані до третіх країн на підставах, визначених застосовним законодавством. У випадку, якщо ми не можемо покладатися на будь-який із таких механізмів, ми не будемо передавати ваші персональні дані до третіх країн.

Користуючись нашим Веб-сайтом, ви погоджуєтеся на передачу інформації, яку ми збираємо про вас, у тому числі персональних даних, до будь-якої країни, у якій ми або наші постачальники послуг мають присутність.

Розкриття даних

Будь-яка інформація, зібрана та оброблена нами, обробляється з максимальною конфіденційністю. Ми не будемо оприлюднювати будь-яку зібрану особисту інформацію. Ми завжди включаємо засоби контролю та гарантії, визначені в цій Політиці Конфіденційності, до контрактів і угод, які ми укладаємо з нашими партнерами та підрядниками, яким ми надаємо доступ до ваших персональних даних. Щойно вони отримають доступ до ваших даних, вони забезпечать такий же рівний захист, як зазначено тут.

Ми можемо бути зобов’язані за законом розкрити ваші персональні дані компетентному державному органу, правоохоронному органу або суду, якщо ми отримаємо від них запит на таке розкриття, зокрема для виконання вимог національної безпеки чи правоохоронних органів та/або для дотримання процедури судового провадження, ухвали суду, тощо. Більше того, ми можемо бути проактивними та звертатися до компетентного органу самостійно, якщо підозрюємо порушення закону, яке пов’язане з вашою особою.

Якщо ми беремо участь у злитті, поглинанні або продажу всіх чи частини активів, ви отримаєте сповіщення про будь-які зміни у власності чи використанні ваших персональних даних, а також про будь- які варіанти вибору щодо ваших персональних даних.

Ми можемо передавати ваші персональні дані третім сторонам, які допомагають нам вести нашу діяльність, наприклад, хостам веб-сайтів (таким як Amazon Web Services) і постачальникам веб-аналітики (таким як Google Analytics). Ми використовуємо Google Analytics, щоб краще зрозуміти нашу аудиторію та користувачів, покращити наші маркетингові кампанії та покращити наш Сервіс. Щоб відмовитися від відстеження Google Analytics на всіх веб-сайтах, ви можете відвідати http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Нам також може знадобитися надати ваші персональні дані зовнішнім аудиторам, професійним консультантам (наприклад, юристам та іншим консультантам), правоохоронним органам, судам, трибуналам і регуляторним органам для дотримання наших зобов’язань. Зазвичай інформація буде анонімною, але це не завжди можливо, проте одержувач інформації буде зв’язаний зобов’язаннями щодо конфіденційності.

Конфіденційність дітей

Наш Веб-сайт не призначений для використання дітьми. Ми свідомо не збираємо та не запитуємо будь- яку особисту інформацію від дітей віком до 18 років (або іншого віку зрілості залежно від застосовних вимог країни вашого перебування). Якщо ми дізнаємося, що нам надали персональні дані дитини, ми видалимо їх із наших баз даних. Якщо ви є одним із батьків або опікуном дитини та вважаєте, що ми зібрали такі особисті дані, зв’яжіться з нами, і ми видалимо їх якомога швидше.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Веб-сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за практику конфіденційності або вміст таких сторонніх веб-сайтів.

Ми рекомендуємо вам самостійно переглянути політики конфіденційності та умови використання таких веб-сайтів.

Зміни до Політики Конфіденційності

Ми можемо оновлювати цю Політику Конфіденційності, час від часу публікуючи нову версію на Веб-сайті на власний розсуд. Будь-які зміни, які ми вносимо до цієї Політики Конфіденційності, будуть опубліковані на Веб-сайті, щоб ви завжди знали, яку інформацію ми збираємо, як ми можемо використовувати цю інформацію та за яких обставин ми можемо її розкрити.

Дата останньої зміни цієї Політики Конфіденційності вказана на початку цього документа.

Файли cookie

Як і більшість веб-сайтів, наш Веб-сайт використовує файли cookie, щоб допомогти нам забезпечити вам найкращий досвід взаємодії з Веб-сайтом.

Файл cookie — це невеликий текстовий файл, який розміщується на вашому пристрої (наприклад, комп’ютері, смартфоні чи іншому електронному пристрої), коли ви використовуєте наш Веб-сайт. Вони допомагають нам розпізнавати вас і ваш пристрій і зберігають певну інформацію про ваші вподобання чи минулі дії.

Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої Політики використання файлів cookie.

Зберігання даних

Ми гарантуємо, що персональні дані не зберігаються довше, ніж це необхідно для мети, з якою вони обробляються. Щоб забезпечити дотримання цього принципу, ми визначаємо періоди зберігання, що застосовуються до кожної операції обробки. При визначенні періоду зберігання враховуються наступні елементи: a) юридичні зобов’язання; б) рекомендації контролюючих органів; в) передовий досвід; г) наші операційні потреби.

Для різних типів персональних даних застосовуються різні періоди зберігання. Після закінчення відповідного періоду зберігання ми видалимо або знеособимо ваші персональні дані.

Ваші права конфіденційності

Ми гарантуємо ефективну реалізацію ваших прав як суб’єкта даних. Зазвичай ви можете реалізувати їх безкоштовно. Тим не менш, ми залишаємо за собою право стягнути з вас певну плату, якщо отримаємо надмірну кількість повторних запитів від вас.

Ваші права включають:

  • Право на отримання інформації про обробку даних та копію оброблених даних;
  • Право вимагати виправлення неточних даних або доповнення неповних даних;
  • Право вимагати видалення персональних даних;
  • Право вимагати обмеження обробки даних;
  • Право отримувати ваші персональні дані у структурованому, широко використовуваному форматі та вимагати передачі цих даних іншому контролеру;
  • Право на заперечення проти обробки даних;
  • Право відкликати надану згоду в будь-який час, щоб припинити обробку даних, яка ґрунтується на вашій згоді;
  • Право подати скаргу до контролюючого органу

Щоб скористатися своїми правами, зв’яжіться з нами (див. розділ «Зв’язатися з нами» нижче). Коли ви надсилаєте нам запит на реалізацію права, вкажіть, наскільки це можливо, обсяг запиту, тип реалізованого права та будь-який інший корисний контекст, щоб полегшити обробку вашого запиту. Крім того, у разі обґрунтованих сумнівів ми можемо попросити підтвердити вашу особу.

Ми зробимо все можливе, щоб відповісти вам якомога швидше протягом розумного періоду, враховуючи складність запиту. Але, якщо ми обробляємо велику кількість запитів, відповідь може зайняти більше часу, ніж ви очікували.

Як поскаржитися

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас виникнуть запитання або проблеми щодо використання нами ваших даних (див. нижче «Зв’язатися з нами»).

Ви також маєте право подати скаргу до відповідного контролюючого органу з нагляду за захистом персональних даних у державі ЄЕЗ, де ви постійно проживаєте, працюєте або де сталось ймовірне порушення законодавства про захист персональних даних.

Перелік контролюючих органів ЄЕЗ та їхні контактні дані див. тут.

Зв’язатися з нами

Ви можете зв’язатися з нами звичайною поштою або електронною поштою, якщо у вас виникнуть запитання щодо Політики Конфіденційності або інформації, яку ми зберігаємо про вас, щодо ваших прав або скарг.

Наші контактні дані вказані нижче:

Назва: Благодійна організація «Благодійний фонд «Допомогатор»

Поштова адреса: Україна, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26.

Електронна адреса: info@dopomogator.org