Про нас

wfwef

Ідея створення фонду прийшла спонтанно, коли мої колеги та друзі сказали, що хочуть допомагати, але не знають як. Тоді ми об’єднались, почали з адресної допомоги малозабезпеченим сім’ям і людям похилого віку, а згодом зрозуміли, що крім фінансової допомоги, хочемо розвивати молоде покоління та створювати проєкти з соціального підприємництва.

Олена Черноволова

Засновниця фонду «Допомогатор»
2017 Рiк заснування
12 Людей в команді

Історія нашого фонду почалася в 2017 році і триває досі. Щороку наш фонд допомагав різним верствам населення: дітям та молоді, літнім людям, сім’ям, що опинилися в скруті.

Зараз нашої допомоги потребують наші захисники та захисниці, тому з 24 лютого 2022 року ми зосередили всі зусилля на допомозі українській армії та лікарням. Підтримувати ЗСУ – це наш обов’язок, адже лише український народ може стати опорою для тих, хто зараз на передовій! А ще з 2023 року ми почали допомагати з протезуванням рук дітям та дорослим, що втратили кінцівку під час війни.

Анастасія Ляшко

Директорка фонду «Допомогатор»

7 років

роботи фонду

31,1 млн грн

реалізовано на благодійні проєкти

5

напрямків допомоги

Місія фонду – змінювати життя українців на краще через надання фізичної і психологічної реабілітації, допомоги в навчанні, профорієнтації і соціальній адаптації, а також розвиток соціального підприємництва.

Головні напрямки роботи фонду “Допомогатор”:

Надання допомоги в біонічному протезуванні військовим та цивільним, що втратили кінцівки під час війни;
Гуманітарна допомога воїнам ЗСУ, лікарням та медичним працівникам;
Створення якісно нового рівня надання фізичної, психологічної та психосоціальної реабілітації військовим і цивільним, що постраждали під час війни;
Розвиток талановитої молоді та дітей, сприяння створенню умов для їх навчання і розкриття творчих здібностей;
Фінансова та гуманітарна допомога різним верствам населення: дітям та молоді, літнім людям, сім’ям, що опинилися в скруті.

Наша команда

В команді нашого фонду “Допомогатор” велика кількість небайдужих українців, які не можуть стояти осторонь та не уявляють свого життя без допомоги іншим.

ЗМI про нас

Нам довіряють та підтримують

UATECH — це команда послідовних підприємців, які допомагають засновникам відкривати свої компанії або інвестують кошти для розвитку вже існуючих.

TRIONIKA – компанія з основною експертизою у залученні та монетизації інтернет-трафіку в EdTech and FinTech напрямках.

Jooble – це міжнародний сайт з пошуку роботи, яким щодня користуються мільйони людей у 69 країнах світу.

Благодійний фонд психологічної допомоги та адаптації до мирного життя "MINDY"

Ми підтримуємо

Allbionics - це проєкт з виробництва та протезування біонічних рук для людей з вродженими вадами чи тих, що втратили кінцівки під час війни.

Generation+ - це соціальна платформа, метою якої є підтримка підлітків на етапі виходу у доросле життя.

ЛОК — це об‘єднання волонтерів, підприємців та експертів з усієї країни, в тому числі Харківського Заводу Засобів Індивідального Захисту.

Greening of the Planet - всеукраїнський проєкт «Озеленення України», який привертає увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни.