Про нас

Дмитро Волконський

Ідея створення фонду прийшла спонтанно, коли мої колеги та друзі сказали, що хочуть допомагати, але не знають як. Тоді ми об’єднались, почали з адресної допомоги діткам, потім допомагати воїнам АТО та їхнім сім'ям, а згодом зрозуміли, що крім фінансової допомоги хочемо розвивати молоде покоління та створювати проєкти з соціального підприємництва.

Олена Черноволова

Засновник фонду «Допомогатор»
2015 Рiк заснування
12 Людей в команді

Історія нашого фонду почалася в 2015 році і триває досі. Щороку наш фонд допомагав різним верствам населення: дітям та молоді, літнім людям, сім’ям, що опинилися в скруті.

Зараз нашої допомоги потребують наші захисники та захисниці, тому з 24 лютого ми зосередили всі зусилля на допомозі українській армії та лікарням. Підтримувати ЗСУ – це наш обов’язок, адже лише український народ може стати опорою для тих, хто зараз на передовій!

Анастасія Ляшко

Директор фонду «Допомогатор»
Дмитро Волконський

7 років

роботи фонду

15 млн грн

реалізовано на благодійні проєкти

Більше 15

успішних проєктів

Наша мiсiя – сприяти підвищенню рівня життя українського населення, шляхом розвитку соціального підприємництва та допомоги тим, хто цього потребує.

Наша команда

В команді нашого фонду “Допомогатор” велика кількість небайдужих українців, які не можуть стояти осторонь та не уявляють свого життя без допомоги іншим.

Нам довіряють та підтримують

UATECH — це команда послідовних підприємців, які допомагають засновникам відкривати свої компанії або інвестують кошти для розвитку вже існуючих.

TRIONIKA – компанія з основною експертизою у залученні та монетизації інтернет-трафіку в EdTech and FinTech напрямках.

Jooble – це міжнародний сайт з пошуку роботи, яким щодня користуються мільйони людей у 69 країнах світу.

Ми підтримуємо

Allbionics - це проєкт з виробництва та протезування біонічних рук для людей з вродженими вадами чи тих, що втратили кінцівки під час війни.

Generation+ - це соціальна платформа, метою якої є підтримка підлітків на етапі виходу у доросле життя.

ЛОК — це об‘єднання волонтерів, підприємців та експертів з усієї країни, в тому числі Харківського Заводу Засобів Індивідального Захисту.

Greening of the Planet - всеукраїнський проєкт «Озеленення України», який привертає увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни.