Regenerate Ukrainians

Допомагаємо з протезуванням рук дітям та дорослим, що втратили кінцівку під час війни або народились без неї.

Прокрутити вниз

Надіслати запит на отримання біонічного протезу безкоштовно

ЗАПИТ

Наша мрія і наше прагнення - допомога українцям

Війни приносять величезні страждання, які не закінчуються тоді, коли завершуються війни. Для багатьох чоловіків, жінок та дітей їхнє життя змінюється назавжди, коли вони втрачають кінцівки. Разом ми можемо позбавити їх від страждань, повернути їм гідне життя, дозволити знову насолоджуватися своїм буттям і бути корисними своїм сім'ям і громадам.

Біонічне протезування для українців

Сьогодні внаслідок війни в Україні тисячі військових, а також цивільних дорослих та дітей втратили свої кінцівки, і за прогнозами Проекту Підтримки Протезування в Україні в найближчі роки протезування кінцівок будуть потребувати більше 3000 людей.

Наразі українці, які потребують протезування, звертаються за допомогою до міжнародних постачальників протезів. Перші українці, що втратили кінцівки під час війни, були відправлені в США, Великобританію, Німеччину для отримання протезу і проходження реабілітації.

Чому українські протези?

На жаль, для тисяч українців співпраця з міжнародними виробниками протезів не вирішує проблеми. Бо кожна така поїздка за кордон вимагає багато дорогоцінного часу і вирішення цілої низки організаційних питань, які не мають відношення до протезування (паспорти, візи, квитки, проживання, погодження графіків з клініками та виробниками тощо), і при цьому суттєво, іноді до половини, підвищують його вартість.

Виробник

Тож українцям потрібні протези, вироблені в Україні. І такий виробник з’явився: в вересні 2022 року компанія Allbionics.ai почала власну розробку і виробництво біонічних протезів рук для українців.

Безкоштовно

З березня 2023 року протези для рук надаються потерпілим українцям БЕЗКОШТОВНО завдяки розгорнутій БФ «Допомогатор» міжнародній кампанії зі збору коштів.

Українські біонічні протези рук Regenerate Ukrainians

Етапи надання протезу постраждалим українцям:

3 тижнi

Сканування

Тестове
крiплення

Проектування

Виробництво

Доставка